Benefits

Między innymi, nasz klient oferuje sprawiedliwie płatną, długoterminową i opartą na zaufaniu współpracę z interesującymi perspektywami rozwoju. Umowa o pracę na czas nieokreślony, dostosowane do potrzeb możliwości doskonalenia zawodowego i bardzo dobra atmosfera pracy to również część oczekiwanych korzyści.

Profil

  • • Ukończone szkolenie zawodowe
  • • Pierwsze doświadczenie zawodowe
  • • Szybkie rozumienie i samodzielny sposób pracy
  • • Niemiecki (poziom C2)

Stellenbeschreibung

·        Pokrycia dachowe

·        Hydroizolacja dachu

·        Prace blacharskie

·        Renowacja dachów

·        Produkcja wiązarów dachowych

·        Renowacja stropów belkowych

·        Ogólne prace stolarskie

Referenz-Nummer

105-202010-1505
Sie finden unser Jobangebot interessant? Dann freuen wir uns auf Ihre Bewerbung. Über unser Bewerbungsformular können Sie sich direkt online bewerben. Gern prüfen wir zudem Ihre Einsatzmöglichkeiten für andere uns vorliegende Vakanzen.

Kontakt

home of jobs Berlin GmbH
Stella Lus
Personalberaterin
Leipziger Platz 11
10117 Berlin
+49-30-6796889-77